Seară de film în stil YouthBank

Încă o seară marca YB, încă o seară de neuitat.
Echipa YB organizează o nouă seară de film, aceeași locație, aceeași echipă, am schimbat doar filmul.

Puteți viziona alături de noi filmul Thor: Ragnarok în regia lui Taika Waititi. Evenimentele au loc imediat după The Avengers: Age of Ultron, când Thor se recuperează în urma cumplitei lupte cu robotul hotărât să distruga umanitatea. Doar că ceea ce Ultron amenința să facă pe Terra iată că se pregătește pe Asgard: apocalipsa ar putea distruge din temelii luminoasa lume condusă de Odin, iar Thor va avea mare nevoie de ajutorul lui Loki pentru a înfrunta pericolul ce-i amenință tărâmul de baștină.

Așadar, pentru a evita plictiseala de vineri seara vă așteptăm in data de 23 martie la „Casa de Cultură Făgaraș” începând cu ora 18:00. Prețul unui bilet este de 10 lei, iar biletele pot fi achiziționate atât de la membrii YouthBank cât si de la casieria Casei de Cultură Făgăraș.

Vă așteptăm cu drag!